درباره مش آباد

بیشتر با مش آباد آشنا شوید

مش آباد فعالیت خود را از سال ۱۳۸۸ با راه اندازی اولین خط خود برای تولید تری دی پانل آغاز کرد، سپس اقدام به تولید توری مش جوشی ۸×۸ با دستگاه تمام اتوماتیک نمود و با راه اندازی خط تولید ۵×۵ توری مش جوشی را به طور تخصصی برای تری دی پانل تولید نمود. با تکمیل خطوط تولید مش آباد هم اکنون قادر به تولید تری دی پانل در دانسیته و ضخامت های مختلف مفتول گالوانیزه، مفتول مسوار و فوم میباشد.

مش آباد قادر به تولید انواع توری مش با چشمه های مربع و مستطیل از کوچکترین ابعاد تا عرض ۲٫۳۰ متر و طول ۶ متر و با کاربردهای مختلف از قبیل تری دی پانل، مش های زینتی، گابیون، گرمایش از کف، نرده های کلاسیک، تقویت مش، ساخت سنگر برای مصارف نظامی، قفس پرندگان و حیوانات، توری های بدون شاخک و همچنین دوبل و… با انواع مفتول سیاه، اسید شور، گالوانیزه، مسوار، استیل و آجدار و … میباشد. همچنین مش آباد قادر به تولید مفتول سیاه، اسید شور، مسوار و گالوانیزه به صورت کلاف و شاخه از ابعاد ۱۰ سانتی متر تا ۶ متر میباشد.

شرکت مش آباد هم اکنون مفتخر است با نام خوشی که از خود به جا گذاشته، محصولات خود را به کشورهای همجوار از قبیل افغانستان، ترکمنستان، عراق و غیره و همچنین سرتاسر کشور ارسال کند.

شبکه های اجتماعی مش آباد:

واتساپ      اینستاگرام      فیسبوک      تلگرام